Celo

مشخصات ارز سلو

نام فارسیسلو
نام اصلیCelo
نمادCELO
تغییرات (24H)
-1.54
تغییرات (7Day)
+4.54
تغییرات (30Day)
+10.45
قیمت (USDT)$ 0.523
قیمت (IRT)26,963
رتبه#142
سکه در گردش518,357,311
کل مقدار سکه1,000,000,000

خرید و فروش سلو

ارزفی بستری امن برای معامله ارز سلو فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز سلو و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های سلو

شبکه های اجتماعی سلو

مختصر درباره ارز سلو

- ارز دیجیتال سلو با نام شناخته شده ی Celo و نماد اختصاری CELO در رتبه 142# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CELO با قیمت $ 0.523 تتر و معادل تومانی 26,963 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز سلو 518,357,311 میباشد.

نمودار ارز سلو (CELO) - CELOUSDT

CELOUSDT Chart By TradingView

ارز سلو (CELO) چیست؟

سلو (Celo) یک اکوسیستم بلاک چین است که بر افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در میان کاربران گوشی های هوشمند متمرکز است.

سلو (Celo) امیدوار است که بتواند میلیاردها دارنده گوشی هوشمند در جهان از جمله آنهایی که دسترسی بانکی ندارند، را با استفاده از شماره تلفن به عنوان کلید عمومی با تراکنش های ارز دیجیتال آشنا کند.

این شبکه همچنین امکان ایجاد قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را به عنوان بخشی از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) فراهم می کند.

 شبکه اصلی این ارز دیجیتال در آوریل 2020 راه اندازی شد.

این پلتفرم دارای دو توکن بومی است. سلو (Celo) یک توکن اثبات سهام (PoS) است که برای کارمزدهای تراکنش، مشارکت حاکمیتی و سایر فعالیت‌های مرتبط استفاده می‌شود. این پلتفرم قصد دارد تا در آینده از استیبل کوین‌های مختلف که یکی از آن‌ها Celo Dollar (CUSD) است و در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد، میزبانی کند.

سلو (Celo) در ابتدا توسط تیمی متشکل از افرادی از MIT، Stanford، Google، Square، Circle، Visa، GoDaddy، بانک جهانی، بانک فدرال رزرو، دانشگاه هاروارد، دانشکده حقوق دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه کمبریج، وزارت دادگستری ایالات متحده، بانک مرکزی آمریکا، Capital One ، توییتر، Give Directly ، و Gates Foundation تاسیس شد.

بنیاد اختصاصی سلو (Celo) یک بنیاد غیرانتفاعی است که همراه با شبکه اصلی راه اندازی شد، در حالی که Celo Alliance for Prosperity چیزی است که این شرکت از آن تحت عنوان "اکوسیستم سازمان های همسو با ماموریت" یاد می کند.

چه چیزی سلو (Celo) را منحصر بفرد می سازد؟

موردی که سلو (Celo) را منحصر به فرد می کند، تمرکز آن بر کاربران گوشی های هوشمند است. این شرکت این چنین استدلال می کند که تعداد دارندگان گوشی های هوشمند به طور تصاعدی در حال افزایش است، اما تعداد افرادی که از ارز دیجیتال استفاده می کنند با سرعت بسیار کمتری در حال افزایش است.

ارزهای دیجیتال بیشتر در مناطقی مناسب است که بخش بزرگی از مردم به بانک دسترسی ندارند، اما گوشی هوشمند در اختیار دارند.

هدف سلو (Celo) پر کردن شکاف بین این دو فناوری است، همراه با استفاده از مزایای DeFi و حمایت از ایجاد برنامه های غیر متمرکز و قراردادهای هوشمند.

بلاک چین سلو (Celo) که برای موبایل بهینه شده است، به طور خودکار کارمزد تراکنش ها را محاسبه می کند، و همچنین به کاربران اجازه می دهد تا هزینه های گس را بپردازند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید