CAPS

مشخصات ارز کپس

نام فارسیکپس
نام اصلیCAPS
نمادCAPS
تغییرات (24H)
+3.67
تغییرات (7Day)
-7.19
تغییرات (30Day)
+52.56
قیمت (USDT)$ 0.023
قیمت (IRT)1,170
رتبه#614
سکه در گردش1,232,275,485
کل مقدار سکه2,500,000,000

خرید و فروش کپس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز کپس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز کپس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های کپس

شبکه های اجتماعی کپس

مختصر درباره ارز کپس

- ارز دیجیتال کپس با نام شناخته شده ی CAPS و نماد اختصاری CAPS در رتبه 614# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CAPS با قیمت $ 0.023 تتر و معادل تومانی 1,170 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز کپس 1,232,275,485 میباشد.

نمودار ارز کپس (CAPS) - CAPSUSDT

CAPSUSDT Chart By TradingView

ارز کپس (CAPS) چیست؟

درباره ارز CAPS

ترنوا (Ternoa) بر اساس بلاکچین ساخته شده است و به عنوان یک پلتفرم امنیتی و ارتباطی برای ایجاد، ذخیره و انتقال داده‌های حساس و خصوصی، برای کاربران خود استفاده می‌شود. ترنوا دارای توکن دیجیتالی به نام CAPS است که به عنوان واحد پولی برای تراکنش‌ها در پلتفرم استفاده می‌شود.

یکی از مزایای اصلی ترنوا، قابلیت محافظت از حریم خصوصی کاربران است. این پلتفرم، از تکنولوژی رمزنگاری پیشرفته استفاده می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق این پلتفرم، داده‌های خود را به صورت امن و محافظت شده انتقال دهند. همچنین، توانایی ذخیره‌سازی و بازیابی داده‌ها در شبکه ترنوا، به کاربران این امکان را می‌دهد تا از داده‌های خود به صورت دائمی و در طولانی مدت استفاده کنند.

ترنوا در حال حاضر از چندین ماژول برای ارائه خدمات مختلف استفاده می‌کند. این ماژول‌ها عبارتند از:

1. Ternoa Vault: یک بستر ذخیره‌سازی ابری که به کاربران این امکان را می‌دهد تا داده‌های خود را به صورت امن در آن ذخیره کنند.

2. Ternoa NFT: یک پلتفرم برای ایجاد و مدیریت توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است که به کاربران اجازه می‌دهد تا عکس‌ها، ویدئوها، موسیقی و سایر اطلاعات را به عنوان NFT در شبکه ترنوا ذخیره کنند و در بازارهای NFT به فروش برسانند.

3. Ternoa Swap: یک صرافی داخلی که به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن CAPS و دیگر ارزهای دیجیتال را با یکدیگر مبادله کنند.

4. Ternoa Stacks: یک پلتفرم برای ایجاد برنامه‌های قرارداد هوشمند است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا برنامه‌هایقرارداد هوشمندی با استفاده از توکن CAPS در شبکه ترنوا ایجاد کنند.

با توجه به این که ترنوا به عنوان یک پلتفرم امنیتی و ارتباطی برای انتقال داده‌های حساس و خصوصی برای کاربران، طراحی شده است، توکن CAPS به عنوان یک واحد پولی در این پلتفرم، به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت امن و بدون واسطه برای انجام تراکنش‌ها و پرداخت هزینه‌ها در شبکه ترنوا استفاده کنند. همچنین، به دلیل مزایایی که ترنوا در زمینه حفاظت از حریم خصوصی داده‌ها و ارتباطهای امنیتی ارائه می‌دهد، توکن CAPS به عنوان یک راه حل مفید در برابر تهدیدات امنیتی و نفوذ در داده‌های حساس استفاده می‌شود. به عنوان یک پروژه جدید و در حال توسعه، ترنوا و توکن CAPS در حال جذب توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به فناوری بلاکچین هستند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید