PancakeSwap

مشخصات ارز پنکیک سواپ

نام فارسیپنکیک سواپ
نام اصلیPancakeSwap
نمادCAKE
تغییرات (24H)
+2.05
تغییرات (7Day)
-8.98
تغییرات (30Day)
-21.98
قیمت (USDT)$ 2.276
قیمت (IRT)140,341
رتبه#110
سکه در گردش269,902,129
کل مقدار سکه388,352,822

خرید و فروش پنکیک سواپ

ارزفی بستری امن برای معامله ارز پنکیک سواپ فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز پنکیک سواپ و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های پنکیک سواپ

شبکه های اجتماعی پنکیک سواپ

مختصر درباره ارز پنکیک سواپ

- ارز دیجیتال پنکیک سواپ با نام شناخته شده ی PancakeSwap و نماد اختصاری CAKE در رتبه 110# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CAKE با قیمت $ 2.276 تتر و معادل تومانی 140,341 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز پنکیک سواپ 269,902,129 میباشد.

نمودار ارز پنکیک سواپ (CAKE) - CAKEUSDT

CAKEUSDT Chart By TradingView

ارز پنکیک سواپ (CAKE) چیست؟

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک بازار ساز خودکار (AMM) است - یک برنامه مالی غیر متمرکز (DeFi) که به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را مبادله کنند، نقدینگی خود را از طریق فارمینگ فراهم کرده و در عوض کارمزد دریافت کنند.

پنکیک سواپ (PancakeSwap) در سپتامبر 2020 راه اندازی شد و یک صرافی غیر متمرکز برای مبادله توکن BEP20 در زنجیره هوشمند بایننس است. پنکیک سواپ (PancakeSwap) از یک مدل بازار ساز خودکار استفاده می کند که در آن کاربران در برابر یک استخر نقدینگی معامله می کنند. این استخرها توسط کاربرانی پر می شود که وجوه خود را به صندوق واریز می کنند و در عوض توکن های ارائه دهنده نقدینگی (LP) دریافت می کنند.

این توکن ها بعداً می توانند برای بازپس گیری سهم خود از استخر و همچنین بخشی از کارمزدهای معاملات استفاده شوند. این توکن های LP با نام FLIP شناخته می شوند. پنکیک سواپ (PancakeSwap) همچنین به کاربران اجازه می دهد تا توکن های اضافی مانند CAKE و SYRUP را فارم کنند. در این فارم، کاربران می توانند توکن های LP را واریز کرده وکیک ( CAKE) پاداش بگیرند.

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک صرافی غیر متمرکز مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس (DEX) است که توسط توسعه دهندگان ناشناس با اشتیاق ظاهری به پنکیک ها راه اندازی شد.

چه چیزی پنکیک سواپ (PancakeSwap) را منحصر به فرد می کند؟

پنکیک سواپ (PancakeSwap) از یک مدل بازار ساز خودکار استفاده می کند، به این معنی که هیچ کتاب سفارشی وجود ندارد و به جای آن از استخرهای نقدینگی استفاده می شود. یک کاربر می تواند با تبدیل شدن به نقدینگی، درآمد کسب کند. با افزودن توکن های خود به استخر نقدینگی، آنها می توانند توکن LP را فارم کنند و برای کسب پاداش، کیک (CAKE) خود را به اشتراک بگذارند. آنها همچنین می توانند شانس خود را با قرعه کشی ها و نشانه های غیرقابل تعویض امتحان کنند.

توکن کیک (CAKE) پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک کد BEP20 است که در ابتدا در Binance Smart Chain راه اندازی شد. وظیفه اصلی کیک (CAKE) ایجاد انگیزه برای استخر نقدینگی به پلتفرم پنکیک سواپ (PancakeSwap) است.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید