Beefy Finance

مشخصات ارز بیفای.فایننس

نام فارسیبیفای.فایننس
نام اصلیBeefy Finance
نمادBIFI
تغییرات (24H)
+2.34
تغییرات (7Day)
+9.55
تغییرات (30Day)
-10.28
قیمت (USDT)$ 314.44
قیمت (IRT)18,932,535
رتبه#707
سکه در گردش80,000
کل مقدار سکه80,000

خرید و فروش بیفای.فایننس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز بیفای.فایننس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز بیفای.فایننس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های بیفای.فایننس

شبکه های اجتماعی بیفای.فایننس

مختصر درباره ارز بیفای.فایننس

- ارز دیجیتال بیفای.فایننس با نام شناخته شده ی Beefy Finance و نماد اختصاری BIFI در رتبه 707# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز BIFI با قیمت $ 314.44 تتر و معادل تومانی 18,932,535 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز بیفای.فایننس 80,000 میباشد.

نمودار ارز بیفای.فایننس (BIFI) - BIFIUSDT

BIFIUSDT Chart By TradingView

ارز بیفای.فایننس (BIFI) چیست؟

بیفای فایننس (Beefy Finance) یک پلتفرم غیرمتمرکز و چند زنجیره ای بهینه ساز بازده می باشد که به کاربران خود اجازه می دهد سود مرکب از دارایی های رمزنگاری خود را کسب نمایند.

 

 بیفای فایننس (Beefy Finance) از طریق مجموعه‌ای از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری که با قراردادهای هوشمند تضمین و اجرا می‌شوند، به‌طور خودکار پاداش‌های کاربر را از استخرهای نقدینگی مختلف (LPs)، پروژه‌های بازارسازی خودکار (AMM)، و سایر فرصت‌های کشاورزی بازدهی در اکوسیستم DeFi به حداکثر می‌رساند.

 

محصول اصلی ارائه شده توسط بیفای فایننس Beefy Finance «Vaults» هستند که کاربران توکن‌های رمزنگاری خود را در آن به اشتراک می‌گذارند. استراتژی سرمایه‌گذاری مرتبط با خزانه خاص، به‌طور خودکار مقدار توکن سپرده‌شده آن‌ها را با ترکیب توکن‌های پاداش مزرعه با بازده دلخواه به دارایی اولیه سپرده‌شده‌شان افزایش می‌دهد. علیرغم نامی که 'Vault' نشان می دهد، وجوه کاربران هرگز در هیچ صندوقی در بیفای فایننس (Beefy Finance) قفل نمی شود: کاربران همیشه می توانند در هر لحظه از زمان برداشت کنند.

 

برنامه های DeFi از این نظر منحصر به فرد هستند که بدون مجوز و غیرقابل اعتماد هستند، به این معنی که هر کسی که کیف پول پشتیبانی شده ای دارد می تواند بدون نیاز به واسطه مورد اعتماد با آنها تعامل داشته باشد. در حالی که کاربران دارای وجوهی هستند که در یک خزانه سرمایه گذاری شده اند، آنها 100٪ کنترل رمزنگاری خود را حفظ می کنند.

 

با وجود تمام مخازن مستقر در هر بلاک چین، بیفای فایننس (Beefy Finance) توکن حاکمیتی بومی خود، $BIFI را در هسته خود دارد. درآمد پلتفرم از درصد کمی از کل سود خزانه ایجاد می شود و بین کسانی که $BIFI سهام دارند توزیع می گردد. عرضه $BIFI در 80000 توکن محدود گردیده است.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید