Beethoven X

مشخصات ارز بیتهوون اکس

نام فارسیبیتهوون اکس
نام اصلیBeethoven X
نمادBEETS
تغییرات (24H)
+2.66
تغییرات (7Day)
-18.93
تغییرات (30Day)
-39.92
قیمت (USDT)$ 0.025
قیمت (IRT)1,560
رتبه#5565
سکه در گردش0
کل مقدار سکه222,084,842

خرید و فروش بیتهوون اکس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز بیتهوون اکس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز بیتهوون اکس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های بیتهوون اکس

شبکه های اجتماعی بیتهوون اکس

مختصر درباره ارز بیتهوون اکس

- ارز دیجیتال بیتهوون اکس با نام شناخته شده ی Beethoven X و نماد اختصاری BEETS در رتبه 5565# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز BEETS با قیمت $ 0.025 تتر و معادل تومانی 1,560 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز بیتهوون اکس 0 میباشد.

نمودار ارز بیتهوون اکس (BEETS) - BEETSUSDT

BEETSUSDT Chart By TradingView

ارز بیتهوون اکس (BEETS) چیست؟

بتهوون اکس (Beethoven X) قصد دارد یک پلتفرم سرمایه گذاری غیرمتمرکز یک مرحله ای در Fantom Opera باشد.

 

بتهوون اکس (Beethoven X) استراتژی های سرمایه گذاری غیرمتمرکز جدیدی را ارائه می دهد. بتهوون اکس (Beethoven X) که بر روی Balancer V2 ساخته شده است، اولین پروتکل AMM نسل بعدی در Fantom می باشد.

 

بتهوون اکس (Beethoven X) تجربه معاملاتی سبک Uniswap را فراهم می نماید تا امکان معامله از یک توکن به دیگری را فراهم کند. در پشت صحنه، روتر سفارش هوشمند (SOR) به طور هوشمند نقدینگی را از چندین استخر تامین می کند تا به طور خودکار بهترین قیمت موجود را از همه استخرهای موجود کشف کند.

 

استخرهای سرمایه گذاری وزنی مفهوم صندوق شاخص را بر سر آن قرار می دهند: به جای پرداخت کارمزد به مدیران پرتفوی برای متعادل کردن مجدد پرتفوی خود، کارمزدی را از معامله گران دریافت می کنید که با دنبال کردن فرصت های آربیتراژ، پرتفوی شما را مجدداً متعادل می کنند. هر استخر می تواند تا 8 توکن مختلف داشته باشد، که در آن به هر توکن وزنی اختصاص داده می شود که تعیین می کند چه کسری از استخر توسط هر دارایی تشکیل شده است.

 

برای دارایی‌های خاصی که انتظار می‌رود به طور مداوم با برابری نزدیک معامله شوند (به عنوان مثال انواع مختلف استیبل کوین‌ها یا مصنوعی)، تیم از StableSwap AMM استفاده می‌کند که توسط Curve رایج شده است. این استخرها امکان معاملات بزرگتر این دارایی ها را قبل از مواجهه با تاثیر قیمت قابل توجه فراهم می نمایند.

 

هزینه های پروتکل بین سهامداران نقدینگی توزیع می گردد. نقدینگی را در یکی از استخرهای وزنی 80/20 BEETS فراهم کنید تا سهم خود را از 30 درصد هزینه پروتکل به دست آورید. هر جا که امکان داشته باشد، بتهوون اکس (Beethoven X) کارمزدهای پروتکلی را برای تراکنش‌ها معرفی می‌کند که 30 درصد از هزینه‌ها برای خرید بی ای ای تی اس (BEETS) از بازار آزاد و توزیع مجدد آن در Liquidity Stakers استفاده می‌گردد. 50٪ از هزینه های پروتکل برای ایجاد یک خزانه داری متنوع تحت کنترل DAO استفاده می شود.

 

توکن بی ای ای تی اس (BEETS) نشانه حاکمیتی برای پروتکل بتهوون اکس (Beethoven X) می باشد. علاوه بر این، سهامداران نقدینگی بی ای ای تی اس (BEETS) بخشی از کارمزد پروتکل را در آینده نزدیک دریافت خواهند کرد. بی ای ای تی اس (BEETS) دارای حداکثر عرضه 250,000,000 می باشد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید