Blockchain Monster Hunt

مشخصات ارز بلاکچین مانستر هانت

نام فارسیبلاکچین مانستر هانت
نام اصلیBlockchain Monster Hunt
نمادBCMC
تغییرات (24H)
-0.19
تغییرات (7Day)
-16.87
تغییرات (30Day)
-10.82
قیمت (USDT)$ 0.003
قیمت (IRT)147
رتبه#1503
سکه در گردش237,574,369
کل مقدار سکه994,444,444

خرید و فروش بلاکچین مانستر هانت

ارزفی بستری امن برای معامله ارز بلاکچین مانستر هانت فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز بلاکچین مانستر هانت و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های بلاکچین مانستر هانت

شبکه های اجتماعی بلاکچین مانستر هانت

مختصر درباره ارز بلاکچین مانستر هانت

- ارز دیجیتال بلاکچین مانستر هانت با نام شناخته شده ی Blockchain Monster Hunt و نماد اختصاری BCMC در رتبه 1503# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز BCMC با قیمت $ 0.003 تتر و معادل تومانی 147 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز بلاکچین مانستر هانت 237,574,369 میباشد.

نمودار ارز بلاکچین مانستر هانت (BCMC) - BCMCUSDT

BCMCUSDT Chart By TradingView

ارز بلاکچین مانستر هانت (BCMC) چیست؟

بلاک چین مانستر هانت Blockchain Monster Hunt (BCMH) یک بازی چند زنجیره ای می باشد که به طور کامل بر روی خود بلاک چین اجرا می گردد. بی سی ام اچ (BCMH) با الهام از Pokémon-GO به بازیکنان این امکان را می‌دهد که به طور مداوم مکان‌های کاملاً جدید در بلاک چین را برای شکار و نبرد با هیولاها کشف کنند. هر بلوک در بلاک چین یک فضای دیجیتال منحصر به فرد می باشد که در آن تعداد محدودی هیولا (از همان ژن DNA و کمیاب) ممکن است وجود داشته باشد. بازیکنان و کلکسیونرها می‌توانند برای گرفتن فرصتی برای گرفتن این هیولاهای منحصر به فرد و کسب سکه شکار یا مبارزه نمایند.

هیولاها در ارتباط با بلوک های جدید در بلاک چین ایجاد می شوند و ویژگی های هر هیولای جدید صرفاً بر اساس اثر انگشت دیجیتال منحصر به فرد یک بلوک خاص (یعنی بلاک هاش) است. این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند ظاهر و ویژگی های هیولاها را پیش بینی یا کنترل کند. علاوه بر این، این بدان معنی است که اندازه جهان بی سی ام اچ (BCMH) با خود بلاک چین افزایش می یابد. از آنجایی که هیچ کس نمی تواند بلاک هش را قبل از استخراج بلوک پیش بینی کند، هیچ کس (حتی توسعه دهندگان بازی) کنترلی بر دنیای هیولا ندارند.

این عوامل، هیولاهای بلاک چین را به گونه ای منحصربفرد تبدیل می کند که بر روی بلاک چین زندگی می کنند، و بی سی ام اچ (BCMH) را فراتر از مفهوم یک سیستم مالکیت ساده NFT که در بیشتر بازی های NFT فعلی موجود در بازار گنجانده شده است، می کند.

بی سی ام سی (BCMC) یک توکن ERC-20/BEP-20 است و ارز اصلی بازی می باشد .

بی سی ام سی (BCMC) گنج نهایی است که همه مدافعان هیولاهای بلاک چین (بازیکنان) به دنبال آن هستند.

بازیکنان می توانند از بی سی ام سی (BCMC) برای به دست آوردن مزیت در بازی، کسب موقعیت، شرکت در حاکمیت و پرداخت بیمه برای جلوگیری از از دست دادن دائمی (سوزاندن) هیولاها هنگام شرکت در نبردهای خاص استفاده کنند. دارندگان برتر بی سی ام سی (BCMC) همچنین می توانند مناطقی از بازی را با بالاترین پاداش به چالش بکشند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید