Bitcoin Cash

مشخصات ارز بیت کوین کش

نام فارسیبیت کوین کش
نام اصلیBitcoin Cash
نمادBCH
تغییرات (24H)
+7.44
تغییرات (7Day)
+12.92
تغییرات (30Day)
-17.76
قیمت (USDT)$ 373.01
قیمت (IRT)22,456,679
رتبه#16
سکه در گردش19,732,275
کل مقدار سکه19,732,275

خرید و فروش بیت کوین کش

ارزفی بستری امن برای معامله ارز بیت کوین کش فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز بیت کوین کش و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های بیت کوین کش

شبکه های اجتماعی بیت کوین کش

مختصر درباره ارز بیت کوین کش

- ارز دیجیتال بیت کوین کش با نام شناخته شده ی Bitcoin Cash و نماد اختصاری BCH در رتبه 16# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز BCH با قیمت $ 373.01 تتر و معادل تومانی 22,456,679 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز بیت کوین کش 19,732,275 میباشد.

نمودار ارز بیت کوین کش (BCH) - BCHUSDT

BCHUSDT Chart By TradingView

ارز بیت کوین کش (BCH) چیست؟

بیت کوین کش (bitcoin cash) یک شبکه بلاک چین گواه اثبات کار و ارز رمزنگاری شده ای است که استفاده از آن سریعتر و ارزان تر از بیت کوین (BTC) است. این دارایی از طریق یک هارد فورک از شبکه بلاک چین بیت کوین ایجاد شده است و از آن زمان جامعه خود را توسعه داده است. بیت کوین کش (bitcoin cash ) همانند نسخه قبلی خود در برخی از پلتفرم ها پذیرفته شده است و می توان آن را در PayPal خریداری کرد.

بیت کوین کش (bitcoin cash) قرار بود بسیاری از مسائل قدیمی بیت کوین را حل کند، اما چنین راه حلی باعث ایجاد شکاف در جامعه ارز دیجیتال شد. در حالی که این دو به راحتی می توانند در کنار هم وجود داشته باشند.

اولین بلاک بیت کوین ( بلاک جنسیس) به طور رسمی در 3 ژانویه 2009 استخراج شد. از آن زمان، این دارایی در فرهنگ عامه جای گرفت. با این حال، بیت کوین - اولین ارز رمزنگاری شده جهان - هنوز از مشکلات مقیاس پذیری و زمان طولانی تراکنش ها رنج می برد. اینجاست که بیت کوین کش (BCH) وارد عمل می شود.

ایده بیت کوین کش (bitcoin cash) در سال 2017 به عنوان راه حلی برای مسائل مربوط به سرعت تراکنش بیت کوین به وجود آمد. بیت کوین کش ( bitcoin cash ) یک هارد فورک بلاک چین بیت کوین است، به این معنی که این شبکه در یک بلاک خاص به دو قسمت تقسیم می شود.

این فورک توسط ماینرها و توسعه دهندگان مختلف در شبکه بیت کوین که امیدوار بودند از محدودیت های این شبکه خلاص شوند، به وجود آمد. از همه این موارد که بگذریم، بسیاری تصور می کنند که بیت کوین در تراکنش های دیجیتالی استفاده می شود و در مقابل ذخیره ارزش است. اگر تراکنش های مذکور چند دقیقه یا چند ساعت طول بکشد، چگونه می تواند مورد توجه عموم قرار گیرد؟

در سطح فنی، بیت کوین کش (bitcoin cash) دقیقاً مشابه بیت کوین عمل می کند. هم بیت کوین کش (bitcoin cash) و هم بیت کوین دارای 21 میلیون دارایی هستند، از نودها برای تأیید تراکنش ها استفاده می کنند و از الگوریتم اجماع PoW استفاده می کنند. PoW به این معنی است که ماینرها با استفاده از قدرت رایانه، تراکنش ها را تأیید می کنند و برای مشارکت خود در بیت کوین کش ( BCH ) پاداش می گیرند.

با این حال، بیت کوین کش (bitcoin cash) به دلیل اندازه بلاک بزرگتر، سریعتر عمل کرده و هزینه تراکنش کمتری نسبت به نسخه قبلی خود دارد و برای انجام تراکنش های کوچکتر مانند خرید یک فنجان قهوه با ارز رمزنگاری شده، بسیار مناسب است.

بیت کوین کش (bitcoin cash) از قراردادها و برنامه های هوشمند مانند CashShuffle و CashFusion پشتیبانی می کند.

 

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید