Badger DAO

مشخصات ارز بجر دائو

نام فارسیبجر دائو
نام اصلیBadger DAO
نمادBADGER
تغییرات (24H)
+15.44
تغییرات (7Day)
+29.35
تغییرات (30Day)
+24.24
قیمت (USDT)$ 4.257
قیمت (IRT)243,692
رتبه#433
سکه در گردش18,708,098
کل مقدار سکه21,000,000

خرید و فروش بجر دائو

ارزفی بستری امن برای معامله ارز بجر دائو فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز بجر دائو و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های بجر دائو

شبکه های اجتماعی بجر دائو

مختصر درباره ارز بجر دائو

- ارز دیجیتال بجر دائو با نام شناخته شده ی Badger DAO و نماد اختصاری BADGER در رتبه 433# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز BADGER با قیمت $ 4.257 تتر و معادل تومانی 243,692 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز بجر دائو 18,708,098 میباشد.

نمودار ارز بجر دائو (BADGER) - BADGERUSDT

BADGERUSDT Chart By TradingView

ارز بجر دائو (BADGER) چیست؟

بجر دائو (BADGER) یک سازمان خودکار و غیرمتمرکز منبع باز می باشد که به ساخت محصولات و زیرساخت های ساده سازی استفاده از بیت کوین (BTC) به عنوان وثیقه در بسیاری از پلتفرم های قراردادهای هوشمند اختصاص دارد.

این پلتفرم یک فضای مشترک است که در آن توسعه دهندگان، معروف به Badge Builders، توانایی همکاری و پیاده سازی بیت کوین را به عنوان وثیقه برای هرچه بیشتر بلاک چین های ممکن دارند. یک توسعه‌دهنده می‌تواند درصدی از کارمزدها و توکن‌های بجر دائو (BADGER) را از استخر استخراج توسعه‌دهنده برای هر پیاده‌سازی به دست آورد. شبکه اصلی در 3 دسامبر 2020 راه اندازی گردید.

یک سازنده می تواند یک توسعه دهنده، گروهی از توسعه دهندگان یا حتی یک شرکت باشد. هیچ تعهد ثابتی برای الزامات مشارکت وجود ندارد و هر کسی می تواند ایجاد نماید. ستون‌های بجر دائو (BADGER) شامل Badger Builders، محصولات ایجاد شده توسط جامعه، تیم عملیات Dedicated Badger، توزیع نسبتاً اولیه توکن‌های بجر دائو (BADGER) برای حاکمیت و این واقعیت است که همه کدها منبع باز می باشند.

بجر دائو (BADGER) دو محصول اصلی دارد: Sett و DIGG. بجر دائو (BADGER) یک پروژه جامعه محور می باشد. به این ترتیب، قبل از توسعه هر محصولی، ابتدا باید توسط دارندگان توکن مورد نظر، رأی گیری و تأیید قرار گیرد.

ست یک تجمیع کننده مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که اقدامات کاهش وام فوری را بر روی BTC توکن شده از طریق پنج استراتژی متمرکز کرده است. هنگامی که کاربر واریز می کند، می تواند بازدهی کسب کند زیرا قرارداد هوشمند پروتکل کار را انجام می دهد.

به منظور ایجاد انگیزه در این مشارکت، کشاورزانی که بیت کوین توکن شده را در صندوق سِت می گذارند، بجر دائو (BADGER) و DIGG دریافت می کنند. علاوه بر کارمزد 0.5٪، 4.5٪ اضافی از سود برای پوشش هزینه های گاز و معامله کسر می گردد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید