Axie Infinity

مشخصات ارز اکسی اینفینیتی

نام فارسیاکسی اینفینیتی
نام اصلیAxie Infinity
نمادAXS
تغییرات (24H)
+6.40
تغییرات (7Day)
+8.22
تغییرات (30Day)
-22.48
قیمت (USDT)$ 5.554
قیمت (IRT)334,782
رتبه#77
سکه در گردش147,801,182
کل مقدار سکه270,000,000

خرید و فروش اکسی اینفینیتی

ارزفی بستری امن برای معامله ارز اکسی اینفینیتی فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز اکسی اینفینیتی و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های اکسی اینفینیتی

شبکه های اجتماعی اکسی اینفینیتی

مختصر درباره ارز اکسی اینفینیتی

- ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی با نام شناخته شده ی Axie Infinity و نماد اختصاری AXS در رتبه 77# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز AXS با قیمت $ 5.554 تتر و معادل تومانی 334,782 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز اکسی اینفینیتی 147,801,182 میباشد.

نمودار ارز اکسی اینفینیتی (AXS) - AXSUSDT

AXSUSDT Chart By TradingView

ارز اکسی اینفینیتی (AXS) چیست؟

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) یک معامله و مبارزه مبتنی بر بلاک چین است که تا حدی متعلق به بازیکنان آن است و توسط آنها اداره می شود.

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) با الهام از بازی های محبوب مانند Pokémon و Tamagotchi ، به بازیکنان امکان جمع آوری ، پرورش، نبرد و تجارت موجودات مبتنی بر توکن را می دهد که به Axies معروف هستند.

این محورها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند و بیش از 500 قسمت مختلف بدن از جمله قسمت های آبزیان، جانوران، پرندگان، حشرات، گیاهان و خزندگان در دسترس است. قطعات از هر کلاس در چهار مقیاس نادر متفاوت ارائه می شوند: معمولی، نادر، فوق العاده نادر و افسانه ای - و Axies می توانند هر ترکیبی از اعضای بدن را داشته باشند که آنها را بسیار متغیر و اغلب نادر و منحصر به فرد می کند.

هر اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) با ویژگی ها و نقاط قوت مختلف است و می تواند در نبردهای 3v3 وارد شود ، و تیم برنده امتیازات بیشتری (برای افزایش سطح آماری Axie یا تکامل اعضای بدن آنها) به دست می آورد. این محورها را می توان برای تولید فرزندان جدید و منحصر به فرد پرورش داد که می توانند در بازار Axie استفاده یا فروخته شوند.

همچنین اکوسیستم اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) دارای نشان مدیریت منحصر به فرد خود است که به اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) Shards (AXS) معروف است.

Axie Infinity(اکسی اینفینیتی) در سال 2018 توسط Sky Mavis ایجاد شد-توسعه دهنده بازی متمرکز بر فناوری و تیمی که عمدتا در ویتنام مستقر است. این مرکز توسط Trung Nguyen و Aleksander Larsen تاسیس شد.

Trung Nguyen مدیر عامل فعلی این پلتفرم است. Nguyen فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی نرم افزار رایانه است و قبل از تاسیس اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) به عنوان مهندس نرم افزار در Anduin Transactions کار می کرد.

الکساندر لارسن نیز به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد عملیاتی این پلتفرم شناخته می شود. لارسن از سال 2017 در زمینه بازی های بلاک چین کار می کند. او قبلاً به عنوان افسر امنیتی اجرایی در سازمان امنیتی دولت نروژ کار می کرد و همچنان به عنوان دبیر هیئت مدیره در اتحاد بازی های بلاک چین فعالیت می کند.

در مجموع، تیم اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) متشکل از 25 کارمند تمام وقت است که بسیاری از آنها تجربه توسعه بازی را دارند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید