Cosmos

مشخصات ارز کازماز

نام فارسیکازماز
نام اصلیCosmos
نمادATOM
تغییرات (24H)
-1.58
تغییرات (7Day)
-5.21
تغییرات (30Day)
-21.02
قیمت (USDT)$ 6.761
قیمت (IRT)416,058
رتبه#32
سکه در گردش390,930,671
کل مقدار سکه390,930,671

خرید و فروش کازماز

ارزفی بستری امن برای معامله ارز کازماز فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز کازماز و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های کازماز

شبکه های اجتماعی کازماز

مختصر درباره ارز کازماز

- ارز دیجیتال کازماز با نام شناخته شده ی Cosmos و نماد اختصاری ATOM در رتبه 32# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز ATOM با قیمت $ 6.761 تتر و معادل تومانی 416,058 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز کازماز 390,930,671 میباشد.

نمودار ارز کازماز (ATOM) - ATOMUSDT

ATOMUSDT Chart By TradingView

ارز کازماز (ATOM) چیست؟

به طور خلاصه می توان گفت کازماز (Cosmos) خود را به عنوان پروژه ای معرفی می کند که برخی از سخت ترین مشکلات صنعت بلاک چین را حل می کند. هدف آن ارائه راه حلی برای پروتکل های اثبات کار کُند، گران، غیرقابل کنترل و مضر برای محیط زیست است.

از دیگر اهداف این پروژه می توان به بلاک چین پیچیده تر و دشوارتر برای توسعه دهندگان به لطف یک چارچوب مدولار که برنامه های غیر متمرکز را حذف می کند، اشاره کرد. نکته آخر اینکه یک پروتکل ارتباطات بین بلاک چینی، ارتباط شبکه های بلاک چین را با یکدیگر آسان می کند و از تکه تکه شدن در صنعت جلوگیری می کند.

ریشه های کازماز (Cosmos) را می توان در سال 2014 یافت، زمانی که Tendermint ، یکی از مشارکت کنندگان اصلی این شبکه تاسیس شد. در سال 2016 ، یک وایت پیپر برای Cosmos منتشر شد - و یک مرحله فروش توکن در سال بعد از آن برگزار شد. توکن های ATOM از طریق الگوریتم ترکیبی اثبات سهام به دست می آیند و به حفظ امنیت Cosmos Hub ، بلاک اصلی این پروژه، کمک می کند. این ارز رمزنگاری شده در مدیریت شبکه نیز نقش دارد.

بنیانگذاران Tendermint-دروازه اکوسیستم کازماز (Cosmos) ، -Jae Kwon ، Zarko Milosevic و Ethan Buchman بودند. اگرچه نامKwon  به عنوان معمار اصلی آن ذکر شده است ، اما در سال 2020 از مدیرعاملی این پروژه کناره گیری کرد. او معتقد است که هنوز بخشی از پروژه است، اما عمدتا بر سایر اقدامات تمرکز دارد. مدیرعامل Tendermint در حال حاضر پنگ ژونگ است. اهداف آنها شامل افزایش تجربه برای توسعه دهندگان، ایجاد یک جامعه مشتاق برای کازماز (Cosmos) و ایجاد منابع آموزشی است تا تعداد بیشتری از مردم از توانایی این شبکه مطلع شوند.

کازماز (Cosmos)  به عنوان "Blockchain 3.0" توصیف می شود - و همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، یک هدف بزرگ این است که اطمینان حاصل شود که زیرساخت آن برای استفاده آسان است. برای این منظور، کیت توسعه نرم افزار  کازماز (Cosmos) بر مدولار تمرکز دارد. این امر اجازه می دهد تا یک شبکه به راحتی با استفاده از تکه های کدی که قبلاً وجود دارد ساخته شود. امید می رود که در دراز مدت، ساخت برنامه های پیچیده آسان تر شود.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید