Acala Token

مشخصات ارز آکالا توکن

نام فارسیآکالا توکن
نام اصلیAcala Token
نمادACA
تغییرات (24H)
+4.38
تغییرات (7Day)
-4.65
تغییرات (30Day)
+32.16
قیمت (USDT)$ 0.104
قیمت (IRT)6,139
رتبه#1170
سکه در گردش53,902,716
کل مقدار سکه100,000,000

خرید و فروش آکالا توکن

ارزفی بستری امن برای معامله ارز آکالا توکن فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز آکالا توکن و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های آکالا توکن

شبکه های اجتماعی آکالا توکن

مختصر درباره ارز آکالا توکن

- ارز دیجیتال آکالا توکن با نام شناخته شده ی Acala Token و نماد اختصاری ACA در رتبه 1170# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز ACA با قیمت $ 0.104 تتر و معادل تومانی 6,139 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز آکالا توکن 53,902,716 میباشد.

نمودار ارز آکالا توکن (ACA) - ACAUSDT

ACAUSDT Chart By TradingView

ارز آکالا توکن (ACA) چیست؟

آکالا (Acala) شبکه مالی غیرمتمرکز و مرکز نقدینگی Polkadot می باشد . این یک پلتفرم قرارداد هوشمند لایه 1 است که مقیاس پذیر، سازگار با اتریوم، و برای DeFi با نقدینگی داخلی و برنامه های مالی آماده بهینه شده است. آکالا (Acala) با صرافی غیرقابل اعتماد، استیبل کوین غیرمتمرکز (aUSD)، DOT Liquid Staking (LDOT) و EVM+، به توسعه دهندگان اجازه می دهد به بهترین اتریوم و قدرت کامل Substrate دسترسی داشته باشند.

زنجیره آکالا (Acala) برای DeFi سفارشی شده است و می تواند بدون چنگال به ارتقاء خود ادامه دهد تا ویژگی های جدید درخواست شده از توسعه دهندگان را یکپارچه کند. به عنوان مثال، "نگهبانان" روی زنجیره اجرای پروتکل را به طور خودکار برای مدیریت بهتر ریسک ها و بهبود تجربه کاربر، یا هزینه های تراکنش قابل پرداخت تقریباً با هر توکنی برای کاهش اصطکاک کاربر انجام می دهند.

دلار آکالا (Acala) (aUSD) بدوی قابل برنامه ریزی داخل شبکه آکالا (Acala) می باشد. aUSD یک استیبل کوین غیرمتمرکز بومی پولکادوت می باشد که توسط DOT، مشتقات DOT و دارایی های زنجیره ای مانند BTC پشتیبانی می شود.

آکالا (Acala) توکن بومی شبکه آکالا (Acala) است. ای سی ای (ACA) ها دو عملکرد کلیدی را در شبکه آکالا (Acala) انجام می دهند:

توکن ابزار شبکه

ای سی ای (ACA) یک نشانه هزینه بومی است (به عنوان مثال کارمزد برای تراکنش‌های بومی و قراردادهای هوشمند)، و همچنین در سهام‌داری برای جمع‌آوری، شرط‌بندی برای اوراکل و سایر فعالیت‌های شبکه استفاده میگردد.

حاکمیت شبکه

به عنوان یک نشانه حاکمیتی، توکن‌های ای سی ای (ACA) به دارندگان خود حق رای در حکمرانی خزانه‌داری، انتخابات اعضای شورا، همه‌پرسی، ارتقای شبکه، مدیریت ریسک و موارد دیگر ، به‌عنوان مثال، تنظیم پارامترهای ریسک کلیدی، هزینه پایداری، نسبت انحلال، و نوع وثیقه را می‌دهند .

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید